In acest forum vom vorbi despre animeuri si vom pune poze, vom creea poezii si povesti etc.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Broccoli :]

In jos 
AutorMesaj
Picolina :)

Data de inscriere : 08/01/2011

MesajSubiect: Broccoli :]    Dum Ian 09, 2011 1:35 am

... şi caşcaval :] .
Picolina : NU ŞTIUUU ! 0.o
Q : Ah , deci te prezinţi sau nu ? ^^'
Picolina : NUU Ştiuu ! o-o
Q : Hai că e iritant ... zi o dată ceva despre tine ! +.+
Picolina : NUU Ştiuuu D`asteaa !! o-o
Q : Dute`n tare şi vin`o încet , că mă scoţi din pepeni ! -___-
Picolina : Pheepeeniiii !!!!! D`oaaahhh ! Doi pepeni ! o.o

Acesta este un pamflet , vă rugăm să`l respectaţi cum se cuvine . Toate drepturile de autor sunt autorizate de către .... (Picolina) " Nuuu ŞTIUU ! " :3

So , acum sa revenim :]
Sunt Picolina =D . Sau Alina . Dar colegii imi spun Picolina ^^ .
Am ... ani . Si sunt din ... [ oricum nu intereseaza pe nimeni (: ]
Imi place sa pierd vremea , scot pe cei din jurul meu din sarite , lenevesc . Sa vorbesc in continu` idiotenii fara sens . Si sa critic lumea in legatura cu orice :] [ be careful ]
Urasc persoanele ce se cred mari VEGETE ! Si au fite de Justin Bieber in unul din clipurile lui :] .
Sunt o maniaca a yaoi`ului si nu`mi pasa de opinia celorlalti . Repet pentru toti cei curcani : Yaoi nu este un animeu sexual . O data ce se ajung la astfel de scene , devine hentai , fara comentarii !!!
Yaoi este doar iubirea dintre doua persoane de sex masculin . Nu sii prostiile XXX ;\ .
Acum , nu mi se pare o prostie sa creezi cupluri cu personaje ce nici nu se cunosc . Fiecare cu ale lui . Daca tie iti place Naruto si Kagome , si zici ca s`ar potrivii , perfect ! N`am nimic impotriva . Nu ca restul , repede , cu gura inainte ;\ .
*Mda , aici ar trebuii sa va uitati mai sus si sa cititi atent partea in care am spus clar , ca`mi place sa vorbesc fara noima , damm` -_______-" ]*
Iubirea mea secreta ... un berbec DX Nu`ntrebati . Daca`l consider eu astfel , atunci asta e :] . Capish ?
Citat preferat : " My Boyfriend Kills People ! " Asta e ... o minciuna adevarata ;\ . Nu chiar i`a omorat , dar pe`aproape .
Deci ... ma bazez pe real , original si logica . Chiar daca nu se cunoaste ;\ .
Sunt o persoana simplifica , dar totusi complicata . Prietenii imi spun ca asta adora cel mai mult la mine .
Sunt directa *critica , dubiiiooouss 8-) * si spun mai totul verde`n fata . Nu stau doi ani sa ma gandesc la un lucru . O data ce stau si ma gandesc la el , chiar si cateva secunde . Imi modific cu totul modul d egandire . Si nu se merita ;\ . Totul trebuie sa fie natural pentru mine :] . Aici nu fac referinta la leguma , iarba etc. :]] . Dar mi se pare AIUREA sa te dai pe langa cineva , nu mai pentru ca vrei aia sau vai ca restu` spune altceva .
Cu toate ca nici nu ati citit primele doua randuri din adevarata prezentare =3 .
Va spun , zbye . Ne citim pe forum ...
Si daca aveti intrebari .
Raionul este deschis :] *pute`ti sa mi le pune`ti = =" *

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ→•Chesire Cat•←Ƹ̵

Data de inscriere : 03/01/2011

MesajSubiect: Re: Broccoli :]    Dum Ian 09, 2011 2:09 am

Bine ai venit pe forum ma bucur sa te cunosc si sper sa iti placa aici ^_^ si la faza cu yaoi-ul si crearea cuplurilor sunt intr-u totul deacord cu ceea ce ai spus.
Sus In jos
Tenten_and_Neji
Kage
Kage

Data de inscriere : 14/11/2010
Varsta : 22
Localizare : Konoha

MesajSubiect: Re: Broccoli :]    Dum Ian 09, 2011 6:39 am

Bine ai venit aici si sper sa iti place acest forum chiar daca abia este la inceput de drum Very Happy

Noi nu putem trai la infinit si de aceea viata noastra merita traita din plin pana la capat .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anime-is-my-love.forumz.ro
Picolina :)

Data de inscriere : 08/01/2011

MesajSubiect: Re: Broccoli :]    Dum Ian 09, 2011 11:46 am

@ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ→•Chesire Cat•←Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ: Multumesc pentru intampinare :] . Oh , fana yaoi ? Incantata :]]

@ Tenten_and_Neji : Multumesc , multumesc foarte mult . Eh , de parca nu totul a fost candva/undeva tot la inceput :]] .
Daca are membrii activi , fie cat de putini . Merita (: .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Broccoli :]    

Sus In jos

Broccoli :]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime_Love :: Sa facem cunostinta-
Mergi direct la: