In acest forum vom vorbi despre animeuri si vom pune poze, vom creea poezii si povesti etc.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Lumiere(Kiddy Grade)

In jos 
AutorMesaj
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ→•Chesire Cat•←Ƹ̵

Data de inscriere : 03/01/2011

MesajSubiect: Lumiere(Kiddy Grade)   Lun Ian 03, 2011 10:18 am

Lumieru este unul dintre membri g.o.t.t care are abilitatea de a controla tot ce detine electricitate iar puterea sa este denumita,,pupet" dar pe parcursul episoadelor puteti vedea ca aceea nu este unica ei abilitate mai este devierea atunci se afla de aceea putere cand cade gott si ii spune lui viola si cesario ca pupet nu este abilitate sa ci de fapt devierea si mai are o putere dar care este aratat la final cand se lupta cu alv si sunt facute particule de energie atunci isi foloseste lumieru puterea si le aduce inapoi pe amandoua din ce reiese ca si ea este membru de clasa G asta fiind spusa de cesario si de asemenea este partenera cu eclair.Ea se poarta ca o domnisora eleganta si rafinata.
In acest topic vom pune poze cu ea si ne vom spune parerea despre personajul ei
Mie una mi-a placut deorece era mereu eleganta si rafinata si faptul ca ei ii pasa de partenara ei Eclair desi ea nu si-a piedut amintirile ca si eclair vom vedea in episodul 21 ca ea va aveea probleme cu acomodarea noului corp din cauza amintirilor oricum imi place atat abilitatea ei cat si personajul ei.
Acum cateva imagini cu ea
Spoiler:

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
LoveAngel

Data de inscriere : 03/01/2011

MesajSubiect: Re: Lumiere(Kiddy Grade)   Lun Ian 03, 2011 10:30 am

Aduc si eu niste pozici cu Lumiere...

poate sunt cam maricele..dar imi plac pentru ca si personajul ei este minunat..cel mai mult imi place cand o cearta pe Ecler ca nu se comporta ca o adevarata doamna:))))

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Lumiere(Kiddy Grade)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime_Love :: Kiddy Grade-
Mergi direct la: